İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

0 212 691 00 75

Haber Detay

Akşam yemeği mekanları Avrupa yakası İstanbul

Akşam yemeği mekanları Avrupa yakası, İstanbul içerisinde akşam yemeği mekanları Avrupa yakası olarak karşımıza çıkan İstanbul Başakşehir'de bulunan Saklıbahçe Tesisleri adından da anlaşıldığı gibi şehri yorgunluğunu atabileceğiniz, kısa bir akşam yemeği olarak da görseniz sizi huzurla buluşturacak bir mekan.

Akşam yemeği mekanları Avrupa yakası İstanbul

Akşam yemeği mekanları Avrupa yakası olarak şehrin stresinden, sesinden ve temposundan kurtulmak istediğiniz her an sizi huzura kavuşturabilecek bu tesiste akşam yemeği menüsü olarak özellikle ızgara ürünler bulunmakta. Izgara seçenekler içerisinde kuzu ürünleri, tavuk ürünleri, sucuk ızgara ve tesisin kendine has saklı köftesi de bulunuyor. Ürünlerin tamamı mangalda pişiriliyor ve sıcacık servis ediliyor. Ailenizi de alarak akşam yemeği mekanları Avrupa yakası arayışlarınızda tercih edip gideceğiniz bu tesiste çocuklarınız bahçenin keyfini doyasıya çıkarabilecek. Geniş bir alana kurulu olan Saklıbahçe Tesisleri akşam yemeği mekanları Avrupa yakası İstanbul içerisinde önceliğinize girecek bir mekan.

Akşam yemeği mekanları Avrupa yakası İstanbul

Gelecek dönemlerde havaların ısınmasıyla birlikte hem siz hem eşiniz hem de çocuklarınız için haftaiçi ve haftasonu farklı alternatifler size sunabilecek bu mekanda mangal kokusu derdi olmadan mangalda pişen sıcacık etlern keyfini sürebilirsiniz. İster kapalı mekan ister açık mekan talebinize göre seçimlerinizi yaparak bol oksijen içeren doğa ortamında aklınızda çocuğunuzun nerede olduğu soruları dolaşmadan bahçede oynamasına ve sosyalleşmesine imkan tanıyabilirsiniz. Akşam yemeği mekanları Avrupa yakası İstanbul arasına en kısa sürede girecek olan tesiste ızgara ürünler haricinde çorba alternatifi olarak ezogelin, kellepaça ve işkembe çorbaları bulunuyor. Alternatif gıdalara de yer veren tesiste alternaif gıda olarak sosis tava, sigara böreği ve patates kızartması bulunuyor. Çocukların en sevdiği gıda ürünleri içerisinde yer alan alternatif gıdaların yanı sıra küçük çocuklar için çorba alternatifi de düşünülebilir.

TANITIM FİLMİMİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Akşam yemeği mekanları Avrupa yakası seçiminde Saklıbahçe Tesisleri'ni düşünen ve beslenmesine dikkat edenler için bir de salata ürünleri yer alıyor. Bunlar içerisinde mevsim salata, çoban salata, peynirli salata çeşitlerinin yanı sıra diyetlerde sıklıkla önerilen ve normal beslenme düzenine dahil edilmesi gereken yoğurt da tesise özel olarak manda yoğurdu olarak menüde yer alıyor. Tam tersi olarak tatlıyı çok seven konuklar için tatlı menüsünde 4 ayrı alternatif dikkatleri çekiyor. Akşam yemeği mekanları Avrupa yakası İstanbul Saklıbahçe Rez: 0 212 691 00 75

...