İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

0 212 691 00 75

Haber Detay

İstanbul’da et mangal yerleri aramaya son!

Et mangal yerleri İstanbul sınırları içerisinde bir hayli çok, fakat huzur içinde ve şehir gürültüsünden tamamen uzak, doğa ile iç içe yer bulmak neredeyse yok denecek kadar az. İstanbul’un yoğun temposundan uzaklaşırken, ulaşım sorunu da yaşamadan varılacak mekanlardan en gözde ve fiyatları ile de bütçenizi koruyan Saklıbahçe et mangal kır lokantası tam da size göre. Yemyeşil doğası, çocuk oyun alanları, hayvanat bahçesi, yürüyüş parkurları, otoparkı ve spor alanları ile piknik havasından unutulmaz bir gün geçirebileceğiniz ve ayrılırken de yeniden gelmeyi iple çekeceğiniz bir mekan.

Saklıbahçe’de et mangal yapmak için kendi çiftliğimizde yetiştirip, işinin ehli kasaplarımız tarafından İslami koşullara uygun olarak kesilen etleri ister doğal kasap reyonumuzdan kilo ile isterseniz masanızda porsiyon olarak sipariş edebilirsiniz. Kilo ile aldığınız etleri mangal başında siz de pişirebilirsiniz. Mangalla uğraşamam diyen müşterilerimizin aldıkları eti arzu etmeleri durumunda kendi mutfağımızın mangalında biz pişirip servis ediyoruz.

Saklıbahçe’nin muhteşem göl manzarasında siz etlerinizi pişirirken ya da afiyetle yerken, çocuklarınız da hayvanat bahçesi etrafında minik dostlarımızda unutamayacakları bir gün geçirsin. Çocuklarınızın peşinden koşturup yemek yemeyi unutacağı tesisimizde cüce tavşanı ve rex tavşanı erklarından olama üzere on dört adet tavşan bulunmaktadır. 25 adet kaz, 15 adet ördek, 1 kısrak, ve 30 koyun ve 5 keçi bulunmaktadır.

Sizi en yakın zamanda İstanbul et mangal yerleri arasında kendin pişir kendin ye formatı ile açık ara önde olduğumuz, Avrupa Yakası'nın ve Başakşehir’in en gözde yerleşim yeri olan Kayaşehir’in hemen yanındaki 450 yıllık tarihe sahip Şamlar Kayabaşı’ndaki Saklıbahçe Kır Lokantamıza bekliyoruz.

Saklıbahçe Tanıtım Filmi İçin Tıklayın!

...