İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

0 212 691 00 75

Video İzle

İstanbul Avrupa Yakası En İyi Kahvaltı Mekanları ve Et Mangal Yerleri

Video Açıklaması

İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları içeriğimizde İstanbul’un yoğun iş temposu sonrasında hafta sonu yaklaştığında birçok insanın İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları ya da kahvaltı yerleri şeklinde internette kahvaltı yapılacak yerler aradığını bildiğimiz için, İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları arasında en çok tercih ve tavsiye edilen bir mekan olan Saklıbahçe Tesisleri olarak, İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları ile alakalı bu yazımızı kaleme almaya karar verdik. Son dönemlerde kahvaltı mekanları, şehirde yaşayan insanların, özellikle Cumartesi ve Pazar günleri bütün bir haftanın yorgunluğunu atmak, şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve sevdikleri ile sakin ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek için sıkça tercih ettiği yerler olmuştur. Modern toplumun yoğun yaşam temposunda alışık olduğu kahvaltı kültürünü düzenli olarak gerçekleştiremeyen insanlar, güzel bir kahvaltının keyfini en azından hafta sonu çıkartmak ve bu sırada da ailesiyle ve sevdikleriyle huzurlu bir vakit geçirmek için hafta sonu kahvaltılarını sık sık tercih eder olmuştur.

Saklıbahçe Tesisleri

Saklıbahçe Tesisleri, İstanbul insanının bu taleplerine en mükemmel ve kusursuz cevabı verebilmek için, İstanbul’un son zamanlardaki en popüler semtlerinden bir tanesi olan Başakşehir’e bir bahçe saklamış, içerisine muazzam hünerli aşçılar ve profesyonel hizmet kalitesini eklemiş. Yeşilin, sinematik göl manzarasının ve bir bütün olarak doğanın içinde, huzurlu ve eğlenceli bir hafta sonu kahvaltısı için biçilmiş kaftan olan Saklıbahçe Tesisleri, zengin kahvaltı menüsü, çok çeşitli sunum tarzları ve tamamen İslami koşullara uygun ürünleri ile hafta sonu kahvaltılarınız için her şeyin düşünüldüğü ve sunulduğu bir mekan. Çocuklarınızın keyifli vakit geçirmeleri için oyun parkları, doğa ile iç içe yaşayan hayvanlar ve uçsuz bucaksız geniş, yeşil alanları ile Saklıbahçe Tesisleri, hafta sonu kahvaltıları için İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları arasında son derece uyumlu bir mekan.

Saklıbahçe Tesisleri Kahvaltı Seçenekleri

İstanbul Başakşehir’de konumlanan ve müdavimleri tarafından İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları olarak lanse edilen Saklıbahçe Tesisleri’nin kahvaltı seçenekleri arasında ise kahvaltı tabağı, serpme kahvaltı ve açık büfe kahvaltı seçenekleri yer alıyor. Kahvaltısının zenginliği ve lezzeti sebebi ile İstanbul’da hafta sonu kahvaltı kültürünü bir alışkanlık haline getirmiş olan insanların İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları arayışında sıkça tercih ettiği Saklıbahçe Tesisleri, sunduğu enfes kahvaltılar ile hem göze, hem gönle hem de mideye hitap ediyor. Sadece hafta sonları değil, hafta içlerinde de kahvaltı sunumu gerçekleştiren Saklıbahçe dinlenme tesisleri, aynı zamanda diğer İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları ve yerlerine nazaran uygun serpme kahvaltı fiyatları ile de mekandan memnun ayrılmanızı sağlıyor. Saklıbahçe’nin kahvaltıları, çeşitlilik açısından sınırsız, isteğe göre şekillenebilen ve lezzeti ile de Saklıbahçe tesislerine bir daha gelmenizi ve İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları olarak müdavim olmanızı sağlayacak cinsten. İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları dedik ya, adresi de paylaşmamak olmaz. İşte İstanbul’da en iyi kahvaltı mekanları arasında yer alan Saklıbahçe Tesisleri'nin iletişim bilgileri.

İstiklal Cad. No: 255 Şamlar Köyü İstanbul / Başakşehir
Telefon: 0 212 691 00 75 ve 0 532 326 47 25

Web sitemiz ise şu şekildedir: http://www.saklibahcetesisleri.net