İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

0 212 691 00 75

Haber Detay

Serpme Kahvaltı Mekanları

Serpme Kahvaltı Mekanları Denince Akla Saklıbahçe Gelir...

Kahvaltı mekanları konusunda seçim yapmakta zorlanan ziyaretçilerimize özel... Türkiye’nin bütün yörelerinde, kahvaltı kültürü vazgeçilmez bir öge olarak karşımıza çıkar. Her bölgenin gelenek ve göreneklerine göre yemekler belli başlı değişimler gösteriyor. Çeşitlilik ve bol seçenekli bir kahvaltı anlayışı değişiklik göstermez. Fakat, modern toplum yaşantısında geniş bir kahvaltı için yeterli zaman özellikle hafta içlerinde pek fazla bulunamadığından ve yorucu şehir yaşantısının sonuçlarından dolayı insanlar özellikle hafta sonlarında kahvaltı mekanları gibi yerlere akın ederler. Serpme kahvaltı seçeneği, bu seçenekler arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olmak ile beraber, lezzetli olmaları da önem taşır. Bununla beraber serpme kahvaltı mekanının nerede olduğu da önemlidir. Şehirden uzak veya şehirle iç içe olup olmadığı da tercih edilirken göz ardı edilmeyen, önemli bir şeydir.

İstanbul kahvaltı mekanları

Saklıbahçe Tesisleri, İstanbul Kahvaltı Yerleri İçinde En İyisi

Saklıbahçe Tesisleri, hem zengin çeşitliliğe sahip serpme kahvaltı seçenekleri ile hem şehrin betonarme yapısından uzak olması ile hem de temizliği, hijyeni ve güler yüzlü hizmeti ile bu konuda İstanbul’un en iddialı mekanları arasında yer alıyor. Avrupa yakasında, Başakşehir ilçesinde bulunan Saklıbahçe Tesisleri, geniş yeşil alanları, muazzam bir göl manzarası ve zararsız evcil hayvanları ile aradığınız huzuru size sunarken, usta aşçılar tarafından büyük bir özen ve titizlik içerisinde hazırlanan yemekleri ile damağınıza da hitap ediyor.

Müşterilerine güler yüzlü ve hızlı bir hizmeti son derece uygun fiyatlar karşılığında sunan Saklıbahçe Tesisleri, konumu itibari ile sizi şehirden uzaklaştırıyor. Atmosferi itibari ile sizi dünyadan uzaklaştırıp fantastik ve romantik bir atmosfere sokabilecek nitelikte. İçerisinde çocuklar için oyun parkları, evcil hayvanlar ve uçsuz bucaksız bir özgürlük duygusu barındıran Saklıbahçe Tesisleri, adeta huzur için özel olarak tasarlanmış bir mekan. Bununla beraber, Saklıbahçe Tesisleri temizliğe de büyük bir önem vermiş. Mekanda hiçbir şekilde hijyenik olmayan bir etkene rastlanmıyor ve aynı zamanda bütün ürünler İslami koşullar çerçevesinde hazırlanıyor.

Serpme Kahvaltı Mekanları Aramanıza Gerek Yok! Saklıbahçe Tesisleri’nde Sayısız Çeşit Sizi Bekliyor

Saklıbahçe Tesisleri’nin kendi çiftliklerinde yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği ürünler, usta aşçıların tecrübeleri ve hünerleri ile birleştiriliyor. Ardından güler yüzlü bir hizmet ve doğanın muazzam dinginliğinde sunuluyor. Saklıbahçe Tesisleri'nde, serpme kahvaltı hususundaki en önemli iki bileşen kusursuz bir şekilde; çeşit bolluğu ve lezzet. Kahvaltı mekanları arasında bir adım önde olan Saklıbahçe Tesisleri’nin serpme kahvaltı seçenekleri arasında, beyaz, süzme, tulum, taze kaşar, eski kaşar ve çeçil peyniri gibi peynirler bulunmakta. Salam, siyah zeytin, biberli zeytin, yeşil zeytin, sucuklu yumurta, menemen, patates kızartması, sosis tava, söğüş domates, söğüş salata, biber söğüş, tereyağı, kaymak, bal, reçel, sınırsız ekmek ve çay gibi sınırsız çeşit yer almakta. Ayrıca, çeşit bolluğu kadar fiyat hafifliği de Saklıbahçe Tesisleri’nin en önemli özelliklerinden olarak ön plana çıkıyor.

Güncel kampanya ve kahvaltı fırsatları için bizi Instagram'da da takip edin!

Rez: 0 212 691 00 75

Adres: İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

İstanbul / Başakşehir

...