İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

0 212 691 00 75

Haber Detay

Yemekli İş Toplantıları

Yemekli iş toplantılarınızı, şehirden uzakta ve sakin bir mekanda, kaliteli, hızlı ve güler yüzlü bir hizmet ve benzersiz lezzetler çeşitleri ile geçirmek istiyorsanız, Saklıbahçe Tesisleri tam size göre. Saklıbahçe Tesisleri, yemekli iş toplantılarınız veya organizasyonlarınız için uçsuz bucaksız ve çok geniş bir alana sahip. Başakşehir’deki mekan, bununla beraber benzersiz bir doğa ve beraberinde gelen bir huzuru sunuyor. Şehirden hem uzakta, hem de içinde olmak için mükemmel bir tercih olan Saklıbahçe Tesisleri, usta aşçılarının özenle hazırladığı kaliteli yemekler ile de yemekli iş toplantıları için eşsiz bir mekan olarak göze çarpıyor.

İstanbul Başakşehir’in İçindeki ‘’Saklıbahçe’’

İstanbul Avrupa Yakası’nda olan ve son dönemin en gözde mekanlarından bir tanesi konumunda olan Saklıbahçe Tesisleri, lezzetli yemekleri doğanın içinde sunuyor ve geniş kapasitesi ile kalabalık gruplar için bile düzenlenen grup yemeği organizasyonlarını kolaylıkla kaldırabiliyor. İstanbul Başakşehir’in içerisine özenle saklanmış bir bahçe olan Saklıbahçe Tesisleri, muazzam bir doğa atmosferine ve bu atmosferin beraberinde getirdiği huzura sahip. Saklıbahçe Tesisleri’nin bütün personelleri profesyonel ve güler yüzlü çalışanlardan oluşmakta ve son derece hızlı ve temiz bir hizmet sunulmakta. İş yemeklerinin yanı sıra iş kahvaltılarının da organize edilebileceği Saklıbahçe Tesisleri, kahvaltı konusunda çeşitlilik ve porsiyon bakımından son derece geniş bir yelpazeye sahip. Akşam yemekleri için ise ana yemek olarak çok çeşitli ızgara ve mangal seçenekleri bulunan mekan, yemekleri ile karnınızı doyururken doğası ile de insanın ruhunu doyuruyor. Özellikle güneşin doğuşu ve batışı sırasında muazzam bir görünüm kazanan ve insanlara dinginlik aşılayan bir göl manzarası ile upuzun ve yemyeşil alanları birleştiren Saklıbahçe’nin doğası, aynı zamanda pek çok zararsız ve evcil hayvanı da bünyesinde barındırıyor. Bununla beraber Saklıbahçe Tesisleri’nde, çocukların sıkılmaması için oyun parkları da mevcut.

Saklıbahçe Tesisleri’nin Menüsü

Saklıbahçe Tesisleri, kendi ürünlerini kendisi üreten bir yapıya sahip. Muazzam yemekler, Saklıbahçe’nin kendi çiftliklerindeki büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan elde ediliyor ve bütün kesim işlemleri İslami kesim biçimleri çerçevesinde gerçekleştiriliyor. Üst düzey aşçıların pişirme süreçleri, sunumları ve garsonların profesyonellikleri ve güler yüzlü hizmetleri bir araya geliyor ve ortaya enfes yemekler çıkıyor. Menüde ise bol miktarda et mangal ve ızgara çeşitleri, bol çeşitli kahvaltı seçenekleri, aperatifler, salatalar, çorbalar ve tatlılar var.

...