İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

0 212 691 00 75

Haber Detay

Başakşehir Et Mangal Yerleri

Son zamanlarda İstanbul’un en gözde ilçelerinden bir tanesi olan Başakşehir, henüz bozulmamış doğası ile insanlar açısından çok önemli bir alternatif olabiliyor. Şehir yaşantısından uzaklaşıp güzel bir manzaraya karşı enfes bir mangal keyfi yapmak isteyen ve bunu gerçekleştirirken de işin sadece keyif kısmını yaşamak isteyenler için harika restoran seçeneklerini bünyesinde barındıran Başakşehir, insanlara huzurlu ve keyifli alternatifler sunuyor.

Saklıbahçe Tesisleri

İstanbul Avrupa Yakası’nın en gözde mekanlarından bir tanesi olan Saklıbahçe Tesisleri, İstanbulluların doğa ile baş başa ve keyifli bir vakit geçirirken muazzam bir ziyafet çekmelerine olanak sağlıyor. Son zamanların en çok gelişen ilçelerinden bir tanesi olan Başakşehir’de konumlanmış olan Saklıbahçe Tesisleri, adeta şehrin içine saklanmış bir gizli bahçe gibi. Bünyesinde hünerli ve kaliteli aşçıları ve güler yüzlü ve profesyonel garsonları barındıran Saklıbahçe Tesisleri, doğası ile de gönülleri mest ediyor. Yemyeşil alanların üzerine uzanmış dingin bir göle yansıyan gün batımını ve bir bütün olarak doğayı yüreğinize doldurup şehrin karmaşasından çok uzaklara giderken, özen ile hazırlanmış ve istekleriniz doğrultusunda mangalda ustalık ile pişirilmiş etlerin tadına varabilme şansını size sunabilen Saklıbahçe, seçenek bolluğu anlamında da tatmin edebilir nitelikte. Saklıbahçe Tesisleri, bütün etlerini, kendi çiftliklerinde yetiştirdiği büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan elde ediyor, kesim işlemlerini İslami koşullara uygun bir şekilde gerçekleştiriyor, usta aşçıların muazzam hünerleri ve sunumları ile hazırlıyor ve güler yüzlü bir hizmet ile size ulaştırıyor. Kısacası, Saklıbahçe Tesisleri, akşam keyfi için her şeyin düşünülüp hazırlandığı bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Bununla beraber, yetişkinler, şehirden uzakta yakaladıkları huzur ile muhabbetlerini ederken, Saklıbahçe Tesisleri çocukları da ihmal etmiyor. Çocuklar için uçsuz bucaksız geniş alanları ve oyun parkları olan Saklıbahçe Tesisleri, aynı zamanda zararsız ve evcil hayvanları ile şehir insanlarına tam bir doğa şöleni sunuyor.

Saklıbahçe Tesisleri’nin Et Mangal Menüsü

Saklıbahçe Tesisleri’nin uzman aşçılar tarafından büyük bir özen ile ve profesyonel bir şekilde pişirilen et mangal ürünleri menüsünde, kuzu şiş, kuzu pirzola, kuzu külbastı, tavuk şiş, dana antrikot, dana biftek, dana bonfile, tavuk pirzola, tavuk kanat, tavuk çıtır, dana sucuk, ciğer şiş, saklı köfte ve hünkar tepsisi gibi efsane lezzetler var.

...