İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

0 212 691 00 75

Haber Detay

İstanbul’un En İyi Restoranları

İstanbul, tarihi, yaşamı ve insanlar için sunduğu sınırsız seçenekleri ile çok ünlü, görkemli ve önemli bir şehirdir. İstanbul’u İstanbul yapan en önemli yanlarından biriside kuşkusuz içinde barındırdığı yerler, mekanlar ve restoranlardır. Bununla beraber, son zamanlarda sadece İstanbul’da yaşayan insanlar değil, bütün büyük şehir insanları, şehrin yorucu temposundan uzaklara kaçabilmek amacı ile çeşitli alternatiflere yönelmektedir. Bu alternatiflerden ise en çok tercih edilenler, şehrin betonarme yapısından uzaktaki, doğa ile iç içe olan ve insana doğanın bir parçası olduğunu hatırlatan huzur verici mekanlardır. Gün geçtikçe büyük şehir insanların doğal cennetlere rağbeti de bununla doğru orantılı olarak artmaktadır.

Saklıbahçe Tesisleri

İstanbul’un Avrupa yakasında, son zamanlarda en büyük ivme yakalayan semtlerinden bir tanesi olan Başakşehir’de bulunan Saklıbahçe Tesisleri, bu konudaki önemli örneklerden bir tanesidir. Saklıbahçe tesisleri, usta aşçılar tarafından büyük bir özen ile hazırlanmış olan lezzetli yemekleri, profesyonel kadrosu ve eşsiz doğası ile birlikte şehir insanlarına aradığı huzuru vermek konusunda oldukça iddialı. Çok çeşitli ve büyük porsiyonlu kahvaltı seçenekleri, leziz çorba ve ana yemek çeşitleri ile Saklıbahçe tesisleri, sizin için doğanın içinde mükemmel ve lezzetli vakitler geçirebilmenizi sağlayacak. Saklıbahçe Tesisleri’nde sabah kahvaltısı ile güneşin doğuşunu, akşam yemekleri ile güneşin batışını müthiş göl manzarası ile uyumlu bir şekilde izleyebilirsiniz. Bununla beraber, Saklıbahçe Tesisleri’nin tamamı hijyenik ve temiz alanlardan oluşmakta. Yemekler için hazırlanan etler, İslami koşullara uygun bir şekilde kesilmiş ve sağlıklı olan etler. Ayrıca, Saklıbahçe Tesisleri, iftar organizasyonları, çeşitli davetler veya iş toplantıları, grup toplantıları veya diğer özel organizasyonlar için son derece uygun olacak şekilde tasarlanmış. Saklıbahçe tesisleri, çocukları da düşünmüş ve çocukların sıkılmamaları için bir sürü çeşitli aktiviteyi barındırabilecek oyun parkları hazırlamış.

Saklıbahçe Tesisleri Menüsü

Saklıbahçe Tesisleri, bir çok leziz yemeği müşterileri ile buluşturabiliyor. Mekanın zengin menüsündeki yemek çeşitleri arasında, mangalda pişirilmiş et çeşitleri, ızgara çeşitleri, çorbalar, Ramazan için özel olarak hazırlanmış olan iftar menüleri, kahvaltı tabağı, serpme kahvaltı gibi kahvaltı seçenekleri, patates, sosis tava gibi atıştırmalıklar, salata çeşitleri ve tatlı çeşitleri de bulunmakta.

...