İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

0 212 691 00 75

Haber Detay

İstanbul'da Ailecek Yemek Yenilecek Yerler

İstanbul'da ailecek yemek yenecek yer mi arıyorsunuz? Saklıbahçe Tesisleri tam da size göre bir yer. İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan bu tesiste hem açık havada hem da kapalı alanda yemeğinizi yeme imkanınız var. Önümüzde bulunan bahar ve yazın yaklaştığı şu dönemde bilhassa pırıl pırıl bahçeleri ile içinizi açacak olan tesiste çocuklarınız ile birlikte güzel bir akşam yemeği planlayabilirsiniz. 

Zengin menüsü ile size et, mangal ve ızgara ürünlerin yanı sıra çorba, salata, atıştırmalık, tatlı menülerinin yanı sıra yaklaşan ramazan ayı için de hizmet veren tesisin iftar menüleri de bulunuyor. Örneğin çalışan bir insansanız evde yemek derdi olmadan eşinizi ve çocuğunuzu alarak her çeşit yemeği afiyetle yeme imkanını burada bulabilirsiniz. Sizinle birlikte gelecek olan çocuğunuz da doğanın keyfini rahatlıkla çıkaracaktır. Veya örneğin eş dost gelecek size diyelim ki rahatlıkla onları da alıp bu tesiste akşam yemeği organizasyonu yapabilirsiniz. Menülerinin içinde kırmızı et için olan ürünlerin yanında beyaz et olarak tavuğun ve kendilerine has Saklı köftenin de yer aldığı ızgara adına zengin bir menü sizleri bekliyor olacak. İstanbul'da ailecek yemek için gitmeden önce internet adresleri üzerinden yapacağını konum tespiti ve telefonlar aracılığı ile dilerseniz rezervasyon yaptırarak yerinizi önceden ayırtabilir, bahçenin ve mangalın keyfini bu şekilde de çıkarabilirsiniz. 

İstanbul'da ailecek yemek için yaklaşan ramazana özel menülerinde ise 2 temel menü dikkati çekiyor; bir tanesi içerisinde iftariyelik, mercimek çorbası, çoban salata, zeytinyağlı barbunya, şakşuka, sigara böreği, ezme, çiğ köfte ve kavun karpuzun yanına kavurma tabağı olan ve diğer ise tüm bunların yanına karışık ızgara tabağı olan olarak. Her iki menüde ise içecek olarak ayran, kola, fanta, su ve çayın yanı sıra günün tatlısı bulunuyor. İftariyelik menülerin içeriğine göre fiyatları da farklı ancak fiyatların verilen hizmete göre uygun olduğu söylenebilir. Çok geniş bir alana kurulu olan Saklıbahçe Tesisleri'nde gelen misafirlerin tamamı huzur ve konfor içerisinde akşam yemeğini yiyerek memnun olarak evlerine dönecektir. Özellikle o bahçenin keyfini çıkarmak gerek.

...