İstiklal Cad. No: 255/A Şamlar Köyü

0 212 691 00 75

Haber Detay

İstanbul Kahvaltı Mekanları Avrupa Yakası En İyi Serpme Kahvaltı Yerleri İstanbulda

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası kahvaltı mekanları içinde doğa ile iç içe kahvaltı meraklılarının ilk tercih ettiği mekan olan Saklıbahçe Tesisleri, İstanbullu'lara doğa içinde sevdikleri ile baş başa ve lezzetli bir ziyafet çekmelerine imkan tanıyor. İstanbul'un karmaşası ve gürültüsünden oldukça uzakta, insanın içini açan havası ve görüntüsü, alabildiğine uçsuz bucaksız yeşillikler içerisinde ve göz dolduran muhteşem göl manzarası ile Başakşehir Şamlar'da yer alan Saklıbahçe, Türk mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini, ustalarının maharetli elleri ile harmanlıyor. Küçük müdavimlerini de ihmal etmeyip kendileri için sayısız çeşit oyuncaklarla donatılan oyun parklarında tehlikeden uzak, birbirinden eğlenceli oyunlar oynayarak, unutamayacakları bir gün geçirmesine olanak sağlayan Saklıbahçe, İstanbul Avrupa Yakası genelinden ağırladığı misafirleri ile İstanbul kahvaltı mekanları arasında ilk sırada yer alıyor.

Yeşilin tüm tonlarına sahip, adeta şehrin içine saklanmış, doğa ile iç içe gizli bir bahçeyi andıran Saklıbahçe, onlarca çeşitten oluşan zengin serpme kahvaltı menüsü ile tadı uzun süre damağınızda kalacak lezzetler sunuyor. Birbirinden lezzetli et mangal çeşitleri ile muhteşem bir öğle yemeği ya da akşam yemeği için zengin menü seçenekleri sunan Saklıbahçe, açık ya da kapalı alanları ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Yemeğinizin ardından büyüleyici göl manzarası eşliğinde gün batımını seyrederken semaverde çayınızı ya da kahvenizi yudumlayabilir, yemyeşil alanları, rengârenk çiçekleri ve palmiye ağaçları ile süslenmiş bahçeleri ile doğanın tüm güzelliklerini Saklıbahçe'de bir arada yaşayabilirsiniz. İstanbul'un karmaşasından uzak, özenle pişirilmiş et menülerinin tadına varacağınız Saklıbahçe'de siz sevdiklerinizle sohbet ederken, çocuklarınız da eğlenceli oyuncakların bulunduğu oyun parklarında oynayabilir, birbirinden sevimli hayvanların bulunduğu hayvanat bahçemizde unutamayacakları bir gün geçirebilir.

Haftanın yorgunluğunu atmak ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirmek için şehir dışına uzun ve yorucu yolculuklar yapmanız gerekmiyor. İstanbul Başakşehir Şamlar'da yer alan Saklıbahçe, size ihtiyaç duyduğunuz sakin ortamı, bol çeşitli serpme kahvaltı menüsü eşliğinde bir arada sunuyor. Yürüyüş güzergahları, spor alanları, hayvanat bahçesi, geniş otoparkı ve çocukların güvenle oynayabileceği oyun mekanları ile Saklıbahçe aynı zamanda özel davetler, organizasyonlar ve yemekli iş toplantıları için geniş kapasitesi ve her mevsim kapalı ve açık alanlarıyla kurumsal firmalara da cazip seçenekler sunuyor.

Hafta sonu kahvaltısı için planlama yapan ve İstanbul kahvaltı mekanları arasında seçim yapmakta zorlanan İstanbullu’ların artık işi çok daha kolay olacak! Saklıbahçe'nin büyüleyici güzelliklerini yerinde görmek ve unutamayacağınız bir hafta sonu kahvaltısı için sizi de Saklıbahçe'ye bekliyoruz...

Saklıbahçe.
Rez: 0 212 691 00 75

...